+48 42 617 18 80 info@janpol-pphu.pl

Informacje DODATKOWE

Poniżej znajdziecie Państwo informacje o rozmiarówkach, kolorystyce i gwarancji

Rozmiarówka

Aby odzież nie ograniczała swobody ruchów, należy dobrać odpowiedni jej rozmiar do sylwetki. Pomiarów należy dokonywać na lekkiej odzieży wierzchniej, bez dodawania luzów. Szyte przez nas ubrania uwzględniają konfekcyjne luzy zgodne z Polską Normą. Szyjemy odzież zawodową zarówno według standardowych rozmiarów (patrz wymiary w zestawieniach powyżej) jak również produkujemy ubrania na miarę z uwzględnieniem indywidualnych wymiarów każdej osoby. Wykonujemy odzież dla osób o nietypowych sylwetkach wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

w razie pytań

prosimy o

KONTAKT

Z działem obsługi

kolorystyka

Nasza produkcja wykonywana jest z wysokiej jakości tkanin technicznych, przeznaczonych do szycia odzieży zawodowej. Importujemy je z Niemiec, Norwegii i innych krajów UE. Dzięki temu wyroby charakteryzują się wysoką odpornością na rozdarcia, posiadają trwały wykurcz i bogatą kolorystykę.

konserwacja

Odzież zawodowa eksploatowana jest w różnych warunkach pracy. Aby utrzymywała swe walory użytkowe musi być konserwowana zgodnie z wszywkami umieszczonymi bezpośrednio przy wyrobach. Postępowanie adekwatne do zaleceń producenta zapewni odpowiedni wygląd i trwałość wyrobów przez długi czas. Oto objaśnienia oznaczeń umieszczanych na wszywkach: