+48 42 617 18 80 info@janpol-pphu.pl

O  NAS

Zaangażowanie, profesjonalizm i głęboka znajomość potrzeb naszych klientów.

Kilka

SŁÓW

PPHU JANPOL s.c. jest bezpośrednim producentem wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej od 1990 roku, ubieramy w sukces wiele renomowanych firm zarówno w Polsce jak i za granicą.

Szyjąc odzież dla konkretnego Klienta powielamy jego dotychczasowe wzory albo przygotowujemy własne, współgrające ze sobą kolekcje na wszystkie pory roku. Każdy Odbiorca otrzymuje indywidualną, niepowtarzalną kolekcję spełniającą jego oczekiwania i wymagania.

Dbamy o szczegóły i dopasowujemy detale w ubraniach do potrzeb pracowników na danym stanowisku pracy, tworząc tym samym nowy wizerunek świata pracy, a wszystkie nasze produkty spełniają wymogi przepisów BHP.

Każda sztuka odzieży jest dla nas indywidualnym dziełem, z którego jesteśmy dumni.  Spod naszych maszyn wychodzą ubrania, które nie tylko chronią pracownika, ale jednocześnie dodają splendoru zatrudniającej go firmie.

Nasza marka to nowoczesna odzież zawodowa łącząca zarówno komfort, jak i jakość wyrobu. Wieloletnie doświadczenie zdobyte we współpracy z odbiorcami zarówno z kraju jak i z zagranicy, znajduje pozytywne odzwierciedlenie w jakości produkowanej odzieży.

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie dostosowujemy ofertę do konkretnych potrzeb oraz wymagań.

Zaangażowanie i profesjonalizm to cechy określające nasze podejście do realizowanych projektów.

Co nas wyróżnia?

  • produkcja na zamówienie z właściwym dopasowaniem rozmiaru
  • bogata gama wzorów odzieży
  • gwarancja najwyższej jakości
  • szybki czas realizacji zleceń
  • możliwość wykonania produkcji pod własną marką Klienta

wiemy co robimy

 Sprawdź nas!